STOŁÓWKA - informacja dla rodziców 2023-06-16

Stołówka szkolna informuję, że informację o nadpłatach i niedopłatach za rok szkolny 2022/2023 można uzyskać w biurze stołówki szkolnej, osobiście, pod numerem telefonu 71 318 17 63 lub adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o kontakt bezpośrednio ze stołówką.

Wszelkie nadpłaty, które pozostały za miniony rok szkolny można pozostawić do odliczenia w następnym roku szkolnym lub  wypełnić druk o zwrot nadpłaty (dostępny w biurze stołówki lub na stronie stołówki szkolnej. Należy wejść w załącznik do pobrania „Regulamin stołówki szkolnej”, na samym dole znajduje się „ Oświadczenie rodziców o rezygnacji…”. Oświadczenie należy wypełnić i dostarczyć osobiście lub przesłać do stołówki.