phoca thumb l 036 jaselka 201722 grudnia, w ostatni dzień nauki w roku 2017, uczniowie PSP nr 2 w Jelczu-Laskowicach spotkali się przy wspólnych stołach ze swoimi wychowawcami, nauczycielami, pedagogami. Zbliżające się święta Bożego Narodzenia dały okazję do zatrzymania, porozmawiania o ważnych sprawach. Ułatwiły powiedzenie sobie istotnych słów: „przepraszam”, „dziękuję”, „proszę”. Klasowym integracjom towarzyszyły: wzajemne serdeczności i życzenia, smaczny poczęstunek, głośne kolędy, odświętny strój i bożonarodzeniowa dekoracja sal lekcyjnych. Na podniosłą i radosną atmosferę tego dnia wpływ maiły także wystawione w 2 odsłonach jasełka, które przygotowały Panie katechetki: Kaletnik i Peliszek. Również szkolny chór pod batutą Pana Dariusza Drużbiaka dał minikoncert świątecznych piosenek, pastorałek i kolęd. Panie dyrektorki wręczyły w imieniu Księdza Prałata Janusza Nowickiego, Rady Rodziców działającej przy PSP 2 oraz własnym nagrody uczniom, którzy brali udział w Szkolnym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych. Z ust dyrekcji popłynęły też ciepłe życzenia skierowane ku uczniom, ich rodzicom, nauczycielom i innym pracownikom szkoły. Wesołych świąt!

Copyright © 2022 PSP nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Jelczu-Laskowicach Rights Reserved.