phoca thumb l 13 wycieczka pizzeria 2a3 listopada 2017r. klasa 2a gościła na lekcji edukacyjnej w pizzerii La Fontana w Oławie. Właścicielka wyjaśniła dzieciom, skąd pochodzi ulubione danie wszystkich Włochów i małych Polaków. Następnie uczniowie mieli za zadanie samodzielnie stworzyć pizzę swoich marzeń z artykułów spożywczych, które przygotowała pizzeria. Dla wszystkich było to wielkie przeżycie, ponieważ dzieciaki same od początku do końca robiły swoją pizzę. W trakcie pieczenia uczniowie mogli rozładować swoje emocje na placu zabaw. A potem... Uczta! Każdy spróbował swojej pizzy, ale pychotka... Na koniec wszyscy uczestnicy kulinarnej podróży otrzymali dyplomy. Dziękujemy.

Pani Elżbieta Zielińska

Copyright © 2022 PSP nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Jelczu-Laskowicach Rights Reserved.