001 ornitolog 201716 października klasy 6f i 6c uczestniczyły w warsztatach zorganizowanych przez Stowarzyszenie Ekologiczne "Etna" i Śląskie Towarzystwo Ornitologiczne.

Zajęcia prowadzone były w ramach projektu Skrzydlaci sublokatorzy - program edukacyjny o ptakach i nietoperzach zamieszkujących budynki. Uczniowie uczestniczący w zajęciach zostali zapoznani z gatunkami ptaków i nietoperzy zamieszkującymi budynki mieszkalne oraz spotykanymi w ich sąsiedztwie. Uczniowie dowiedzieli się jakie korzyści i jakie problemy mogą wynikać z sąsiedztwa z nimi oraz poznali zasady współżycia ze skrzydlatymi sublokatorami.

Copyright © 2022 PSP nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Jelczu-Laskowicach Rights Reserved.