Ułatwienia dostępu

Dzień Postaci z Bajek

IMG 20231031 WA0026     5 listopada obchodzimy nietypowe święto – to Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Nasza szkoła celebrowała to wydarzenie już we wtorek 31 października. Tego dnia korytarze i sale zamieniły się w krainę bajkowych postaci. Wielu uczniów wykazało się niezwykłą kreatywnością w stworzeniu wyjątkowego stroju. Pomysłowości nie zabrakło również nauczycielom oraz Pani Dyrektor Agacie Skierskiej, która jako księżniczka rozdawała cukierki na szkolnym korytarzu. Podczas lekcji języka polskiego uczniowie wykazywali się znajomością bajek rozwiązując różnorodne quizy oraz zagadki muzyczne.
     Wydarzenie było doskonałą okazją do świetnej zabawy, integracji, rozmów na temat dzieciństwa i ulubionych bajek. Dziękujemy wszystkim, którzy przeistoczyli się tego dnia w fikcyjne postacie i sprawili, że nasza szkoła stała się magiczna.
 
 IMG 20231031 WA0003  IMG 8132  20231031 121626 IMG 20231031 WA0012 

BIP

bip logo

Inspektor Ochrony Danych

Obraz autorstwa ibrandify na Freepik

RODO

Obraz autorstwa ibrandify na Freepik

Deklaracja Dostępności

Obraz autorstwa ibrandify na Freepik