Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

zakonczenie 2023 2024 121 czerwca w Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach odbyło się pożegnanie roku szkolnego 2023/2024 uczniów naszej szkoły. Uroczystość została podzielona na dwie części. Pierwsza z nich dedykowana była uczniom klas 5-8, a druga klasom 1-4. W wydarzeniu wzięli udział zaproszeni goście: Burmistrz Jelcza-Laskowic Piotr Stajszczyk, Prezes Zarządu Miejsko-Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji Przemysław Olechowski, Przewodnicząca Rady Rodziców PSP nr 2 Magdalena Rogalska.
Dyrektor szkoły, pani Agata Skierska, w swoim przemówieniu pogratulowała uczniom osiągnięć i podkreśliła ich zaangażowanie w naukę oraz różnorodne działania pozalekcyjne. Podziękowała uczniom, rodzicom oraz pracownikom szkoły za ciężką pracę. Najlepsi uczniowie tradycyjnie otrzymali dyplomy i nagrody. Zarówno Pani Dyrektor, jak i Burmistrz życzyli wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Nie zabrakło również gratulacji dla naszych absolwentów z życzeniami sukcesów w dalszej edukacji. Obydwie uroczystości uświetnione zostały występami artystycznymi.
W pierwszej części zaprezentowali się soliści i zespół składający się z chętnych uczniów z klas 4-6 pod kierunkiem pani Barbary Bondarowicz-Jurijków i pana Dariusza Drużbiaka. Dzieci wykonały utwór Marka Grechuty pt. „Dni, których nie znamy”.
W drugiej części uczniowie z klas 1-3 wspólnie zaśpiewali piosenkę pt. „Lato, lato, lato czeka”.
Wszyscy uczestnicy opuścili halę w radosnych nastrojach, gotowi na zasłużony letni wypoczynek.