Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

W dniu 2 września odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2024/2025. Tradycyjnie, na początku wprowadzono sztandar szkoły, rozbrzmiał Mazurek Dąbrowskiego, przy którego dźwiękach poraz pierwszy wzniesiono ponad głowami zgromadzonych biało-czerwoną flagę, majestatycznie powiewającą na maszcie. Pani Dyrektor Agata Skierska serdecznie przywitała uczniów klas I - VIII, nauczycieli oraz rodziców, którzy licznie zgromadzili się na orliku. W swoim przemówieniu podkreśliła, że nowy rok szkolny to wyjątkowy moment, pełen nowych wyzwań i założonych celów, ale również czas, w którym nie można zapomnieć o dbaniu o zdrowie psychiczne, szacunku do drugiego człowieka i wartościach przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Szczególnie ciepłe słowa skierowała do najmłodszych, rozpoczynających naukę w klasach pierwszych, a wszystkim uczniom życzyła sukcesów. Głos zabrał również wiceburmistrz miasta Jelcza-Laskowic, pan Mariusz Hass, przyłączając się do życzeń pomyślnego roku szkolnego. Uwieńczeniem apelu było wspólne wręczenie stypendiów naukowych. Po uroczystości uczniowie pod opieką wychowawców udali się do sal lekcyjnych.

Życzymy wszystkim, aby nowy rok szkolny był pełen wyzwań, sukcesów i pięknych chwil. Zachęcamy również do odwiedzania strony internetowej szkoły, na której umieszczane są ważne momenty z życia naszej społeczności.

01  02  03 08  05
06 07  04 09 10