Sportowe sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2023/2024

sportowe sukcesy 2023 202418 czerwca 2024 roku w sali obrad Starostwa Powiatowego w Oławie odbyła się uroczystość podsumowująca sportowy rok szkolny 2023/2024. Na ceremonię przybyli uczniowie wyróżniający się na arenach sportu szkolnego, dyrektorzy szkól i nauczyciele wychowania fizycznego. Uroczystość prowadził Sekretarz Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego - Paweł Nabiałczyk, natomiast nagrody wręczała naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia - Magdalena Bronowicka-Romei.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Jelczu-Laskowicach w klasyfikacji końcowej w kategorii - szkoły podstawowe - Igrzyska Dzieci (2011 i młodsi) i Igrzyska Młodzieży (2009,2010) uplasowała się na 6 miejscu w powiecie. Z rąk Pani Naczelnik puchar odebrała Pani Dyrektor Agata Skierska wraz z nauczycielem wychowania fizycznego Panem Wojciechem Czwartosem. Doceniono również osiągnięcia indywidualne uczniów. Wśród wyróżnionych znalazło się 3 uczniów naszej szkoły.

W kategorii: szkoły podstawowe - Igrzyska Dzieci (2011 i młodsi) wyróżnienie otrzymał Alex Łucjan z klasy 6b.

W kategorii: szkoły podstawowe - klasy VII-VIII (2009,2010) wyróżnienie odebrały dwie uczennice klasy 8c - Julia Sabat i Laura Owsiak.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!

Nauczyciele wychowania fizycznego