Dzień Patrona Szkoły - poznajemy biografię Marii Skłodowskiej-Curie

Dzien Patrona 19 3Dzien Patrona 12Dzien Patrona 1118.05.2024 r. z okazji Dnia Patrona Szkoły w klasach 1-3 (1a- 3d) zostały przeprowadzone dodatkowe zajęcia, podczas których jedna z nauczycielek wcieliła się w rolę Marii Skłodowskiej-Curie i czytała ilustrowane książki dla dzieci, traktujące o życiorysie noblistki. Zajęcia zostały okraszone zabawnymi anegdotami. Pod koniec lekcji uczniowie mogli samodzielnie przeprowadzić poszukiwania radu, a dokładniej odnaleźć słowa, które zawierały wyraz "rad". Członkowie Zespołu językowego przygotowali tego dnia odpowiednie dekoracje i gazetki szkolne.

Dzien Patrona 8  Dzien Patrona 9  Dzien Patrona 15 Dzien Patrona 17  Dzien Patrona 18  Dzien Patrona 16

Do dokumentacji wydarzenia użyto aparatu fotograficznego Canon EOS, zakupionego wramach projektu Laboratoria Przyszłości.

Agnieszka Adamowicz