Gala Talentów - konkurs powiatowy

20240418 111906    18 kwietnia 2024 roku odbyła się VI Powiatowa Gala Talentów „TALENT ROKU 2024 POKAŻ NAM SWÓJ TALENT SPORTOWY”. Przedsięwzięcie to organizowane było przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych 4-8 oraz szkół ponadpodstawowych z powiatu oławskiego. Miał na celu wyłonienie talentów w sporcie, promowanie uczniów osiągających wyniki w różnych dyscyplinach kultury fizycznej, rozwijanie kreatywności, zachęcenie społeczności lokalnej do aktywności, wspieranie rozwoju intelektualnego, umożliwienie odnoszenia sukcesu, prezentowanie ciekawych pomysłów na spędzanie wolnego czasu oraz rozwijanie współpracy między szkołami.
W konkursie tym udział wzięła uczennica naszej szkoły JUDYTA PAWLACZEK z klasy 7d, która zajęła I miejsce w kategorii klas 7-8.