002 wieczor przy swiecach

W czwartek 15 lutego uczniowie naszej szkoły brali udział w "Wieczorze przy świecach". Uroczystość odbyła się w oławskim Ratuszu w sali Rajców. Licznie zgromadzeni uczestnicy konkursu pt. "Jedna kropla nadziei czyni morze dobroci" organizowanego przez oławski oddział Caritas na rzecz Domowego Hospicjum w Oławie mieli okazję obejrzeć wystawę prac konkursowych i posłuchać cudownej gry na akordeonie w mistrzowskim wykonaniu. Miłą niespodzianką były też nagrody dla każdego autora pracy plastycznej i pamiątkowe dyplomy. Laureatkami konkursu na etapie szkolnym były: Marlena Werocy z klasy 6f, Kaja Wychowaniec z klasy 6f i Julia Wasilko z klasy 2 gimnazjum. W "Wieczorze przy świecach" uczestniczyli również czwartoklasiści: Filip, Natalka i Oliwka.

Copyright © 2019 PSP nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Jelczu-Laskowicach Rights Reserved.