031 wycieczka 4b 4c do humanitarium24 maja 2017r. klasy IVb i IVc pod opieką pań: Przybysz-Gworys, Kiełbusiewicz i Kołakowskiej odwiedziły wrocławskie Humanitarium. Uczniowie na 2 godziny zamienili się w prawdziwych naukowców. Z zapartym tchem badali odnawialne źródła energii. Tworzyli cudne i niepowtarzalne glicerynowe stwory. Łączyli pyszną zabawę z nauką. Przy życzliwym wsparciu pracowników Ogrodów Doświadczeń dowiadywali się, że świat natury do wspaniałe pole do małych i dużych odkryć. Radości i frajdy było przy tym co niemiara. Miejmy nadzieję, że zaszczepiona pasja empirycznego poznawania rzeczywistości zaowocuje w przyszłości sukcesami naszych uczniów w dziedzinie nauk przyrodniczych.