foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marii Skłodowskiej-Curie w Jelczu-Laskowicach

16 marca 2017r. w naszej szkole odbył się Konkurs Matematyczny KANGUR. Jest to wydarzenie międzynarodowe odbywające się w jednakowym czasie we wszystkich szkołach biorących w nim udział. Potyczki matematyczne w PSP nr 2 zorganizowała p. Ewa Chorąży. Wzięło w nich udział 31 uczniów klas III – VI w kategoriach MALUCH i BENIAMIN. Wyniki konkursu organizatorzy premiowali 3 kategoriami nagród: Laureat, Wynik bardzo dobry, Wyróżnienie.

W nasze szkole dwoje uczniów zdobyło wynik bardzo dobry: Lena Kryłat, Wiktor Krzemiński.

Wyróżnienia zdobyło 11 uczniów: Michał Woźny, Krzysztof Moskal, Kacper Chrapek, Hanna Troska, Franciszek Turłowicz, Olaf Neuman, Maksym Wasylik, Aleksandra Gałka, Jakub Staworzyński, Julia Szarata, Antoni Andreasik.

p. Ewa Chorąży

Copyright © 2021 PSP nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Jelczu-Laskowicach Rights Reserved.