026 wycieczka 4c do zoo18 maja 2017r. uczniowie klas IVb i IVc wraz z opiekunami: panem Drausem, paniami Kiełbusiewicz i Kołakowską udali się w egzotyczną podróż do Wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego. Tam uczestnicy wycieczki współorganizowanej przez Urząd Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice w ramach projektu „Bioodkrywcy – ekologiczne warsztaty edukacyjne dla dzieci i młodzieży Aglomeracji Wrocławskiej” uczestniczyli w niezwykle ciekawych stacjonarnych zajęciach warsztatowych. Ogromną popularnością wśród uczniów cieszyła się gra terenowa polegająca na przejściu wyznaczonej trasy i odznaczeniu 12 punktów z pytaniami oraz zadaniami dotyczącymi określonych gatunków zwierząt i ich siedlisk. Z ogromną ciekawością odkrywcy z PSP nr 2 śledzili rysia, niedźwiedzie czy żubry. Młodzi przyrodnicy z wypiekami na twarzy obejrzeli też zwierzęta i ryby zamieszkujące w Afrykanarium. Karmili także urocze kózki w Zagrodzie Rodzinnej. Ten wyjątkowy dzień na długo zapadnie w pamięci zwiedzających wrocławskie ZOO.