002 dzie ziemiUczniowie naszej szkoły 25.04.2017 wzięli udział w uroczystościach zorganizowanych z okazji Dnia Ziemi. Obchody święta rozpoczęło przemówienie pani Dyrektor. Następnie uczniowie należący do Klubu Przyjaciół Leśniczego, którego opiekunem jest pani Ilona Grzywacz-Lewicka, zaprezentowali akademię pt. ”Las”. Następnie chór szkolny pod dyrekcja pana Drużbiaka wykonał piosenki o tematyce ekologicznej. Potem przyszedł czas na pokaz mody z użyciem surowców wtórnych. Dziewczynki z klas 4-6 prezentowały stroje z recyklingu. Na zakończenie pani Iwona Roman wraz z panią Dyrektor wręczyły nagrody i dyplomy dla laureatów konkursu „Coś z niczego”:

Nagrodzeni w kategorii klas 0-III: I miejsce – Hanna Sypień kl. IId, II miejsce – Krzysztof Moskal kl. IIIb, III miejsce – Bartosz Drozd gr. 0d.

W kategorii klas IV-VI: I miejsce – Maciej Wasilko kl.VId, II miejsce – Natalia Nabzdyk kl. IVa, III miejsce – Marlena Werocy kl. Vf.

Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy pomysłowości i odwagi w realizacji pomysłów!

p. Ilona Grzywacz- Lewicka