006 zdolny slazaczek gala6 kwietnia 2017 roku w Auli Jana Pawła II Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odbyła się Gala Laureatów Konkursów zDolny Ślązaczek i zDolny Ślązak Gimnazjalista. Była ona uroczystym zwieńczeniem trwających od ponad pół roku zmagań uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych w prezentowaniu wiedzy i umiejętności z różnych dyscyplin wiedzy.
Najważniejszą częścią uroczystości było wręczenie laureatom konkursów dyplomów, pamiątkowych medali i nagród, ufundowanych przez UMWD oraz KO we Wrocławiu. Wśród nagrodzonych znalazł się uczeń naszej szkoły Wiktor Krzemiński, który w towarzystwie nauczycielki matematyki p. Ewy Chorąży i swoich bliskich świętował swój sukces.
Na zakończenie prowadzący tę wyjątkową uroczystość spuentowali ją myślą, że staje się ona już „odblaskiem przeszłości”, aby w przyszłym roku stać się elementem teraźniejszości, która uświadomi po raz kolejny potencjał tkwiący w dolnośląskich uczniach.

Wiktorowi gratulujemy osiągniętego sukcesu i życzymy kolejnych równie spektakularnych.