szkolne mrowisko 2017

10 kwietnia br. uczniowie klas IV-VI odbyli podróż do świata fantazji. Okazją do tej niecodziennej wyprawy było przestawienie Teatru InArt pt. „Szkolne mrowisko” stworzone na kanwie powieści Edmunda Niziurskiego.

Widzowie zebrani w sali widowiskowej Polskiego Radia dali się ponieść przygodom niefrasobliwego Kuby, który zamiast rzetelnie uczyć się i pracować, wolał nabyć sponę na nauczycieli. Główny bohater stanął przed nie lada wyzwaniem – mógł zdobyć nieograniczoną wiedzę z wszystkich dziedzin nauki, ale groziło mu przy tym śmiertelne niebezpieczeństwo.

Przygody Kuby uczą, że najlepszą sponą jest wytrwała, sumienna praca, która w końcu przynosi fantastyczne efekty!

Grze aktorskiej towarzyszyły liczne atrakcje: niebanalne maski, efekty dźwiękowe, świetlne i komputerowe animacje, które podobały się wszystkim uczniom bez wyjątku.