002 szkolna pangea 2017001 szkolna pangea 20173 marca 2017r. odbył się szkolny etap Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „PANGEA” w którym wzięło udział 31 uczniów z klas IV-VI. Koordynatorką matematycznych zmagań jest pani Karolina Baran.
Celem konkursu jest rozwijanie matematycznych pasji, odkrywanie talentów, upowszechnianie nawyku matematycznego myślenia. To sposób na poszerzanie horyzontów i rozbudzanie motywacji oraz czerpanie radości z odkrywania
tajników matematyki.

Wyniki ogłoszono 21 marca, wtedy to okazało się, że do kolejnego etapu przechodzą:

• Franciszek Turłowicz – kl.4a
  • Jakub Piwiński – kl.4b
  • Antoni Andreasik – kl.5c

Finał odbędzie się 10 kwietnia 2017r. we Wrocławiu. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zainteresowanie, a najlepszej trójce życzymy sukcesów i gratulujemy.