001 konkursy polonistyczne002 konkursy polonistyczneTuż po feriach, 7 marca 2017r. rozdano dyplomy tym uczniom, którzy zmierzyli swoje siły w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym Fraszka. Wśród 15 uczestników tych zmagań laur zwycięstwa przypadł Wiktorowi Krzemińskiemu z klasy VId, na drugim miejscu ex aequo uplasowały się uczennice klasy Vc - Magdalena Kaletnik i Anna Stiller.

Tego dnia podsumowano również szkolny etap Konkursu Ortograficznego. Najlepsze w tej dziedzinie okazały się Monika Kłak z klasy IVa i Roksana Popiłko z klasy Vb.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy. Monice i Roksanie życzymy sukcesów, w etapie powiatowym. Obiecujemy trzymać mocno kciuki.