foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marii Skłodowskiej-Curie w Jelczu-Laskowicach

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

back to schoolDnia pierwszego września rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021. Wracamy do nauczania stacjonarnego, dbając jednocześnie o zdrowie i bezpieczeństwo całej społeczności szkolnej. Musimy respektować przepisy prawa dotyczące zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19, zatem wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej. Jest to wyzwanie i ogromny wysiłek organizacyjny. Zarówno kadra pedagogiczna i pracownicy szkoły jak i dzieci, uczniowie oraz rodzice muszą przyjąć nowe zasady organizacyjne oraz procedury, konsekwentnie je realizować i przestrzegać. Cel jest jeden - ochrona przed koronawirusem, niedopuszczenie do zamknięcia szkoły i powrotu do zdalnego nauczania, które pomimo wysiłku wszystkich - nauczycieli, uczniów i rodziców, nie jest tak efektywne jak nauczanie stacjonarne.

Staramy się zorganizować pracę szkoły, aby w miarę możliwości utrzymać dystans, ograniczyć mobilność i gromadzenie się uczniów, zmniejszyć liczbę osób trzecich na terenie szkoły oraz monitorować osoby wchodzące do szkoły. Zatem tylko rodzice dzieci 5 i 6 letnich będą mogli wejść na teren szkoły w celu przyprowadzenia i odebrania dziecka z przedszkola. Rodzice uczniów klas pierwszych wejdą do szkoły tylko 1 września na spotkanie z wychowawcą klasy.

Czytaj więcej...

Zebranie z rodzicami dzieci zapisanych do ,,zerówki’’

30 czerwca 2020 r. (wtorek) o godz. 17.00 w dużej sali gimnastycznej odbędzie się zebranie z rodzicami dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego (zerówki) w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Jelczu – Laskowicach na rok szkolny 2020/2021.

 

Zebranie z rodzicami dzieci zapisanych do grupy 5-latków

01 lipca 2020 r. (środa) o godz. 17.00 w dużej sali gimnastycznej odbędzie się zebranie z rodzicami dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego (5 latki) w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Jelczu – Laskowicach na rok szkolny 2020/2021.

 

liczba pi

Szanowny Internauto, zapraszam Cię do zapoznania się z wiadomościami o jednej z najciekawszych liczb w matematyce "Liczbie Pi". Chętni uczniowie klas ósmych przygotowali (w ramach zadania dodatkowego) te wiadomości w formie prezentacji.

Zapraszam, w swoim i ich imieniu, do oglądania i czytania slajdów poświęconych tajemniczej liczbie Pi.

 

                                                                                            Ewa Moskal

 

 


Wybierz i kliknij w cyfrę (poniżej), aby wyświetlić prezentację w formacie PDF.
                                                                                                                        

3, 1  4  1  5  9  2  6  5

 

Wszystkim uczniom naszej szkoły, tym małym i tym dużym życzymy radosnego i szczęśliwego Dnia Dziecka. Bądźcie zawsze uśmiechnięci !!!!

 

dzieci"Niech Wam zawsze słońce świeci,

I w radości dzień przeleci.

Niech odejdą smutki, troski,

By nastąpił dzień radości"

                                                            Dyrekcja i grono pedagogiczne

Copyright © 2021 PSP nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Jelczu-Laskowicach Rights Reserved.