piekna nasza polska cala 2 1W maju w oddziałach przedszkolnych w PSP 2 został zorganizowany rodzinny konkurs Plastyczny „A JA KOCHAM SWOJE MIASTO-JELCZ-LASKOWICE” Konkurs ogłoszony był w ramach realizacji Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Piękna Nasza Polska Cała” oraz 35-lecia miasta Jelcz-Laskowice. Z przyjemnością informujemy, że na konkurs wpłynęło 30 prac. W plastycznym zmaganiach udział wzięły dzieci wraz z rodzicami. Członkowie komisji jednogłośnie stwierdzili, że wszystkie prace były na bardzo wysokim poziomie, zachwycały kolorystyką, różnorodnością technik i pomysłowością. Oceniając prace jury wzięło pod uwagę: estetykę pracy, zgodność z tematem i pomysł jej wykonania. Przedszkolaki i ich rodzice włożyli dużo wysiłku i serca w swoje dzieła, udowadniając, że nasze miasto jest im bliskie. Wszystkie prace zostały docenione i nagrodzone.

A zwycięzcami konkursu zostali:

Karol Patriak - I miejsce

Wojciech Kuchta - II miejsce

Stanisław Kosmalski - II miejsce

Leon Zdobylak - III miejsce

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i ich rodzicom. Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor mgr Agacie Skierskiej za ufundowanie nagród dla uczestników konkursu.

Konkurs zorganizowała i przeprowadziła: Małgorzata Niżyńska

Copyright © 2022 PSP nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Jelczu-Laskowicach Rights Reserved.