c06adf30 6c59 4627 ad47 de46b1f8e6e9W czwartek 2 czerwca, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, odbyła się w naszej szkole kolejna edycja Gminnego Konkursu dla uczniów klas trzecich „Najlepszy z Najlepszych”.

Celem konkursu było promowanie uczniów zdolnych, rozwijanie ich zainteresowań, motywowanie do zdobywania wiedzy i jej popularyzacja. W konkursie wzięło udział 17-stu najlepszych uczniów z pięciu szkół gminy Jelcz-Laskowice. Uczniowie rywalizowali rozwiązując zadania z edukacji polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej.

Tytuł „Najlepszego z Najlepszych” zdobyła Hanna Dumańska z PSP Nr 2, na drugim miejscu uplasował się Michał Musiał także z PSP Nr 2, a na trzecim Jerzy a6c3e162 1180 4ba1 afa4 f6596144ad49Kołakowski z PSP w Miłoszycach.

Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i upominki oraz pamiątkowe przypinki. A zwycięzcy dodatkowo gry. Był też słodki poczęstunek. Konkurs przebiegł w miłej atmosferze. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy laureatom konkursu i nauczycielkom, które przygotowały dzieci! Życzymy dalszych sukcesów w nauce!

Konkurs przygotowały Panie Małgorzata Załubska, Elżbieta Adamska, Dorota Wieczorek i Elżbieta Zielińska.

Copyright © 2022 PSP nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Jelczu-Laskowicach Rights Reserved.