foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marii Skłodowskiej-Curie w Jelczu-Laskowicach

Kartka dla bohatera   podziekowanie

   Drodzy uczniowie i nauczyciele bardzo dziękuję za zaangażowanie się w akcję „Kartka dla bohatera”. Dziękuję za własnoręczne wykonanie przepięknych kartek dla lotnika Dywizjonu 304 Pana Mieczysława Frąckiewicza z okazji Jego 102. urodzin.
Organizatorem akcji było Stowarzyszenie Patriotyczne „Jednostka Sokołów”. Stowarzyszenie dostarczyło Panu Mieczysławowi ponad 400 kartek z terenu naszej i sąsiednich gmin. Uczniowie naszej szkoły wykonali 130 kartek.
W galerii zdjęć znajduje się podziękowanie od Jednostki Sokołów dla naszej szkoły. Przedstawiciele Jednostki Sokołów osobiście przekazali podziękowanie Pani dyrektor Agacie Skierskiej. Jest także zdjęcie Pana Mieczysława z urodzinowymi kartkami. Na innych zdjęciach widać Wasze kartki, a w zasadzie tylko część z tych 130. Czy rozpoznajesz swoją kartkę?

Kliknij w obrazek by przejść do galerii

Ireneusz Stachnio – koordynator akcji „Kartka dla bohatera” w naszej szkole

Copyright © 2022 PSP nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Jelczu-Laskowicach Rights Reserved.