Obraz8W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych biblioteka szkolna zorganizowała konkurs czytelniczo-plastyczny i literacki dla uczniów kl. I –VIII pt. "Baśnie i legendy z całego świata”. Organizatorem była p. Barbara Rytwińska. Celem konkursu było poznanie baśni i legend z różnych stron świata, rozwijanie zdolności manualnych, plastycznych, literackich oraz wyobraźni twórczej uczniów. Na konkurs wpłynęło 73 prace. Decyzją komisji konkursowej postanowiono nagrodzić 20 prac.

Konkurs przeprowadzono na poziomie klas 0 - VIII

Kategoria klas 0 - III

Uczniowie nagrodzeni:

I miejsce - Dominika Morozowa kl. III e, Alicja Obara kl. III e

II miejsce - Julia Ślipko kl. III e, Maja Urbańska kl. II d

III miejsce - Maciej Maciakiewicz kl. II a, Paulina Sycz kl. I c

Uczniowie wyróżnieni:

Viktora Savczuk kl. III e

Kategoria klas IV – VI

Uczniowie nagrodzeni:

I miejsce - Zuzanna Słobodzian kl. IV c

II miejsce - Nadia Koprowska kl. IV a

III miejsce - Hanna Maciakiewicz kl. IV c

Kategoria klas VII– VIII

I miejsce - Oliwier Łoński kl. VII c, Izabela Łęcka kl. VII a, Maria Lisowiec kl. VII d

II miejsce - Aleksandra Wychowaniec kl. VII c

III miejsce - Arkadiusz Nowak kl. VII a, Maciej Skórski kl. VII c, Wiktoria Przybylska kl. VII d

Uczniowie wyróżnieni:

Borys Piórkowski kl. VII a, Oliwia Kaźmierkiewicz kl. VII d, Jakub Bosak kl. VII d

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy talentu oraz ciekawych pomysłów i dziękujemy za udział w konkursie oraz życzymy wielu równie udanych prac w przyszłości.

Nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy sukcesu :)

Zgodnie z regulaminem konkursu, wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace zostały wyeksponowane na wystawie szkolnej. Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe i nagrody niespodzianki.

Copyright © 2022 PSP nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Jelczu-Laskowicach Rights Reserved.