Obraz5

W ramach Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „DLA POPRAWNEJ POLSZCZYZNY” promującej krzewienie kultury języka polskiego wśród dzieci i młodzieży rozpoczynamy akcję: "Tropimy błędy”. Zadanie uczniów polega na wyszukaniu błędów w przestrzeni publicznej, wykonaniu zdjęcia i przesłaniu na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z informacją odnośnie autora zdjęcia (imię i nazwisko, klasa). W każdym miesiącu zdjęcia zostaną umieszczone na Padlecie przez panią wicedyrektor Izabelę Siedlecką. Klasa, która w okresie od listopada do lutego wytropi najwięcej błędów, zdobędzie tytuł „Tropiciela błędów”-rozstrzygnięcie podczas Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego.

Copyright © 2022 PSP nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Jelczu-Laskowicach Rights Reserved.