foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marii Skłodowskiej-Curie w Jelczu-Laskowicach

13 maja br. odwiedził naszą szkołę wyjątkowy gość Jego Eminencja Andrzej Siemieniewski - biskup pomocniczy Archidiecezji Wrocławskiej - w towarzystwie proboszcza parafii M. M. Kolbego ks. Janusza Nowickiego oraz księży wikariuszy. Obecność księdza biskupa związana była z wizytacją parafii W Jelczu-Laskowicach. Zacnego gościa przywitali nasi gimnazjaliści Paweł i Asia, a uczennice z klas młodszych wręczyły bukiet kwiatów. Pani dyrektor Agata Skierska skierowała słowa powitania w imieniu grona pedagogicznego i wszystkich pracowników szkoły. W czasie spotkania z nauczycielami dyskutowano na temat wyzwań, przed jakimi stoi współczesna szkoła i środowisko lokalne naszego miasta. Wizytę zakończono wspólną modlitwą.

Copyright © 2022 PSP nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Jelczu-Laskowicach Rights Reserved.