Z okazji Światowego Dnia Ziemi zapraszamy uczniów klas czwartych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. "Nasza zielona planeta"W konkursie wezmą udział prace wykonane techniką dowolną-malarstwo, collage, rysunek, grafika, techniki mieszane. Prace należy wykonać w formacie A3, każdy uczestnik może nadesłać jedną, samodzielnie wykonaną pracę na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do 10 maja 2021r.
Jury będzie zwracało szczególną uwagę na:
- estetykę wykonania
- zgodność z tematem konkursu
- wkład pracy.
Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 14 maja 2021r. poprzez stronę internetową szkoły.
Pierwsze trzy miejsca w konkursie zostaną nagrodzone, więc serdecznie zapraszamy!
Organizatorzy: Małgorzata Waszak, Dorota Smolis