IMG 1117 W   grudniu   Samorząd   Uczniowski   klas   1-3   zorganizował   konkurs   plastyczny    pt. „Mój wymarzony prezent na Gwiazdkę”. Wpłynęło 14 prac konkursowych. Dziękujemy uczniom, że   podzielili   się   z   nami   swoimi   wymarzonymi   prezentami,   które   pragnęli   otrzymać   na Gwiazdkę.   Mamy   nadzieję,   że   wszyscy   uczniowie   znaleźli pod   choinką   prezenty,   które przedstawili w swoich pracach. Wyłoniono 3 zwycięzców:   I miejsce zajęła Aleksandra Wieczorek z   kl.   1B, II miejsce - Hanna Dumańska z kl.   II   D, III miejsce - Hanna Maciakiewicz z kl.   III   C. Wszyscy   otrzymali   dyplomy,   zwycięzcy   nagrody   rzeczowe, pozostali uczestnicy nagrody pocieszenia.

Opiekunowie SU klas 1-3

Edyta Grydziuszko, Renata Piątek, Dorota Smolis, Ilona Grzywacz-Lewicka