foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marii Skłodowskiej-Curie w Jelczu-Laskowicach

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez co, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”- Jan Paweł II

  Składamy serdeczne podziękowania rodzicom i uczniom naszej szkoły za aktywny udział w zbiórce darów dla zwierząt ze schroniska w Oławie oraz dla bezdomnych kotów na terenie naszego miasta. Dzięki dużemu zaangażowaniu i zrozumieniu potrzeb czworonogów   zgromadziliśmy   spore   ilości   karmy   suchej   i   mokrej,   kocyków    i   innych   akcesoriów. Wasze   wsparcie   w   pełni odzwierciedliło hasło, że RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ. Dary zostały już przekazane. Szczęśliwe zwierzaki nie zapomną Waszych dobrych i wielkich serc. IMG 1124IMG 1127              

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Edyta Grydziuszko, Renata Piątek, Dorota Smolis,

Ilona Grzywacz-Lewicka

IMG 1126

Copyright © 2021 PSP nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Jelczu-Laskowicach Rights Reserved.