konkurs recytatorski poezji spiewanej

Dnia 30 stycznia 2020 r. w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Recytatorski i Poezji Śpiewanej. Wzięło w nim udział 30 wykonawców ze szkół w Miłoszycach, Minkowicach Oławskich, PSP nr 1, PSP nr 3 i PSP nr 2 w Jelczu – Laskowicach, którzy przedstawili utwory w kategoriach recytacji i poezji śpiewanej. Komisja postanowiła wyróżnić pięciu laureatów, którzy wezmą udział w powiatowym etapie konkursu:

Kacper Bencal (uczeń PSP nr 1), Dorota Hełka (uczennica PSP nr 3), Magdalena Kaletnik (uczennica PSP nr 2), Szymon Poparda (uczeń PSP nr 3), Kacper Rycombel (uczeń PSP nr 3)

Na zakończenie konkursu wszyscy mogli wysłuchać koncertu skrzypcowego Liliany Małek – uczennicy klasy V c, której akompaniował p. Michał Kościukiewicz - nauczyciel fortepianu, akompaniator Państwowej Szkoły Muzycznej w Oławie.

Copyright © 2020 PSP nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Jelczu-Laskowicach Rights Reserved.