001 mdon 2019

3 grudnia obchodzony był na świecie Międzynarodowy Dzień Osób002 mdon 2019 Niepełnosprawnych. To dzięki waszej i naszej wspólnej pracy i świadectwie otwartości na drugiego człowieka, dziecka z niepełnosprawnością – uczniowie naszej szkoły i ich rodzice mają możliwość lepszego poznania i zrozumienia trudności z jakimi na co dzień borykają się osoby niepełnosprawne, uczymy się „bycia razem”, wzajemnego szacunku, jesteśmy otwarci i tolerancyjni na inność, stajemy się wrażliwsi na potrzeby drugiego człowieka. Apel prowadzili uczniowie z klasy III b i III d.

Dziękujemy bardzo !!!

Obejrzyj i posłuchaj!