Szkoła to nie tylko miejsce nauki, można się w niej również świetnie bawić.

Samorząd szkolny bardzo dziękuje wszystkim uczniom z klas 5-8, którzy uczestniczyli w wieczorku filmowym, który odbył się 20.11.2019r. Wspólnie obejrzeliśmy film pt. „Nazywam się Khan”. Wasze liczne przybycie utwierdziło nas w fakcie, że nie było to jednorazowe spotkanie lecz będą to spotkania cykliczne. O kolejnym wieczorku filmowym dowiecie się już niebawem. Nie zapomnieliśmy, również o Andrzejkach. Tuż przed adwentem w dniach 26-27.11.2019r. zorganizowaliśmy ostatnie dyskoteki w tym roku.

Po raz pierwszy na naszych dyskotekach organizatorzy zapewnili przekąski oraz napoje dla uczestników. W związku z tym, że była to dyskoteka Andrzejkowa, nie mogło zabraknąć dodatkowej atrakcji w postaci gabinetu wróżb. Wszyscy uczestnicy byli zadowoleni z wprowadzonych zmian w organizacji szkolnych imprez. W przyszłości będziemy zwiększać atrakcyjność naszych szkolnych spotkań.

Copyright © 2020 PSP nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Jelczu-Laskowicach Rights Reserved.