011 konkurs matematyczny5 kwietnia 2019r. odbył się w PSP nr 2 Gminny Konkurs Matematyczny klas VI. O laur zwycięstwa rywalizowało 5 drużyn: uczniowie z PSP nr 1, PSP nr 2, PSP nr 3 w Jelczu-Laskowicach, PSP w Miłoszycach i PSP w Minkowicach Oławskich. Konkurs uroczyście rozpoczęła Pani Dyrektor Izabela Siedlecka. Uczniowie rozwiązali łącznie 26 różnorodnych zadań matematycznych. Nad przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie: Pan Andrzej Skiba, Pani Agata Włodarczyk, Pani Agnieszka Cięszczyk-Mencwal, Pani Monika Nocoń, Pani Renata Deryło i Pani Ewa Chorąży.

Wyniki konkursu:

• I miejsce – PSP nr 2 w Jelczu-Laskowicach w składzie Hanna Troska, Franciszek Turłowicz, Jakub Łuczyszyn,
  • II miejsce – PSP Miłoszyce - Małgorzata Obrzanowska, Filip Kłudosz, Nikodem Micorek,
  • III miejsce – PSP nr 3 w Jelczu – Laskowicach - Martyna Wybieralska, Julia Stajszczyk, Jakub Szachniewicz.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i opiekunom, oraz dziękujemy wszystkim drużynom za wspaniałą rywalizację. Jury dziękujemy za pracę. Nagrody wręczyła Pani Dyrektor Bożena Ganczarek. Konkurs przygotowały : Elżbieta Wójcik, Zuzanna Zielak, Agnieszka Cięszczyk-Mencwal i Ewa Moskal. Prowadzenie - Ewa Moskal. (Asystentki : Karolina Moskal i Oliwia Tarka).

Spotkanie "najlepszych matematyków" w gminie zakończyło się przedstawieniem O Liczbie Zero napisanym i reżyserowanym przez Ewę Moskal, która serdecznie dziękuje aktorom za wkład pracy i wspaniały występ.

Copyright © 2019 PSP nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Jelczu-Laskowicach Rights Reserved.