kup pan szczotke 2019kup pan szczotke plakat 2019Serdecznie dziękujemy uczniom i ich rodzicom oraz nauczycielom i wychowawcom, za udział w akcji charytatywnej pod hasłem „Kup Pan szczotkę", która już po raz drugi została zorganizowana w naszej szkole w ramach współpracy z Fundacją Redemptoris Misio z Poznania.

Szczoteczki i pasty do zębów trafią do afrykańskich dzieci z misyjnych szkół i przedszkoli.

Zebraliśmy 68 past, 148 szczoteczek do zębów, 1 opakowanie nici dentystycznych i 2 butelki płynu do płukania jamy ustnej - łącznie 219.

Szczególne podziękowania kierujemy do najbardziej zaangażowanych w tę akcję klas naszej szkoły:

• kl. VI A (38 szt.) – wych. Pani Emilia Wychowaniec
  • kl. III C ( 31szt.) – wych. Pani Renata Piątek.

Brawo!

DZIĘKUJEMY

Koordynatorzy akcji

Agata Roskosz-Stachnio i Ireneusz Stachnio

Copyright © 2019 PSP nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Jelczu-Laskowicach Rights Reserved.