004 stypendia gimnazjum7 marca 2018r. miało miejsce wielkie święto szkolne, które zgromadziło w auli naszej szkoły liczne grono najzdolniejszych uczniów, ich rodziców oraz gości – Panów burmistrzów: Bogdana Szczęśniaka i Marka Szponara. Podczas uroczystej gali 27 uczniów klas II-III gimnazjum odebrało stypendia za wyniki w nauce. Warunkiem takiego wyróżnienia było uzyskanie bardzo dobrych wyników w nauce oraz bardzo dobrego lub wzorowego zachowania. Przyjemność wręczenia stypendiów przypadła Panom burmistrzom, którzy osobiście gratulowali wszystkim wspaniałych wyników za pierwsze półrocze roku szkolnego 2017/2018 i życzyli dalszych sukcesów. Uroczystości towarzyszył występ artystyczny chóru szkolnego pod kierunkiem Dariusza Drużbiaka.

Copyright © 2019 PSP nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Jelczu-Laskowicach Rights Reserved.