001 konkurs przyrodniczy 2017002 konkurs przyrodniczy 2017003 konkurs przyrodniczy 2017

10 października w Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach odbyła się kolejna edycja Gminnego Konkursu Ekologiczno-Przyrodniczego organizowanego przez PSP w Minkowicach Oławskich pod patronatem Nadleśnictwa Oława. Uczestnicy tegorocznego konkursu musieli wykazać się wiedzą dotyczącą rezerwatów przyrody powiatu oławskiego. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas szóstych:

• Maria Lesiecka z kl. 6a
  • Anna Stiller z kl. 6c
  • Julia Szarata z kl. 6f

Ania Stiller zajęła II miejsce w konkursie indywidualnym (0,5 pkt zabrakło do I miejsca) , w konkursie drużynowym do miejsca na podium zabrakło kilka punktów. Gratulacje!