Warsztaty Slime

3Dnia 4 marca 2024 roku odbyły się warsztaty tworzenia slime w klasie 2b. Podczas warsztatów uczniowie mieli okazję nauczyć się przygotowywania slime krok po kroku. Dzieci miały możliwość eksperymentowania z różnymi proporcjami składników, aby uzyskać różne tekstury i kolory slime. Podczas warsztatów panowała atmosfera pełna zaangażowania i radości. Uczniowie z zaciekawieniem eksperymentowali, tworząc własne kompozycje slime. Po zakończeniu warsztatów każdy uczestnik mógł zabrać ze sobą własnoręcznie wykonany slime. Warsztaty slime okazały się nie tylko świetną zabawą, ale również doskonałą okazją do zdobywania wiedzy chemicznej w sposób praktyczny i zainteresowania się nauką poprzez eksperymentowanie. Dzieci opuszczały zajęcia z uśmiechem na twarzach, zachęcone do dalszego odkrywania tajemnic nauki.
Warsztaty zostały uwiecznione na zdjęciach wykonanych aparatem pozyskanym w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

1  2  4  5  6