Walentynki w klasach 1-3

IMG 114 lutego w klasach 1-3 odbyły się walentynki pełne radości, uśmiechów i miłości. Uczniowie przygotowali własnoręcznie wykonane kartki walentynkowe, ozdobione serduszkami, kolorowymi wstążkami i wyrazami miłości. Atmosfera w klasach była pełna entuzjazmu i pozytywnej energii. Poczta walentynkowa rozniosła walentynki dzieciom. Każdy był podekscytowany i niecierpliwie czekał na swoją walentynkę. Wnioski są jasne - Walentynki w klasach 1-3 były niezapomnianym przeżyciem, które umocniło więzi między uczniami, uczyło wyrażania uczuć i przypomniało, jak ważne jest kochać i być kochanym.
Poczta walentynkowa została uwieczniona na zdjęciach wykonanych aparatem pozyskanym w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

IMG 3  IMG 2