Sprawozdanie z zabawy karnawałowej w klasach 1-3

1 lutego w klasach 1-3 odbyła się zabawa karnawałowa. Aula zapełniła się dziecięcą radością i mnóstwem kreatywnych przebrań. Dzieci były przebrane w ulubione postacie z bajek, książek i filmów. Uczestnicy aktywnie włączyli się się w różnorodne zabawy i taneczne popisy. Zabawa stała się nie tylko okazją do wspólnej zabawy, ale także doskonałym przykładem integracji i aktywności uczniów. Ten dzień był dla dzieci niezwykłym przeżyciem, które na długo pozostanie w ich pamięci.

Niezapomniane chwile zostały uwiecznione dzięki aparatowi fotograficznemu, który został pozyskany w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

IMG 2 IMG 1   IMG 3