2023-10-12 Sprzątanie Świata

Tradycyjnie jak co roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akcji "Sprzątania Świata", której celem jest promowanie od najmłodszych lat zasad dbania o środowisko. Dzieci z chęcią i radością włączyły się do niej, by posprzątać Ziemię. Uczniowie ze starszych klas otrzymali gumowe rękawiczki i worki na śmieci i wyruszyli aby posprzątać okolice szkoły i teren naszej gminy. Natomiast przedszkolaki i uczniowie klas I-III dowiedziały się, że należy dbać o przyrodę, chronić ją, by korzystać z jej uroków podczas zajęć edukacyjnych. Coroczna akcja "Sprzątania Świata" jest świetną okazją, aby uświadomić dzieciom jak wiele dobrego człowiek może zrobić dla środowiska poprzez właściwe zachowanie.

Akcja została uwieczniona zdjęciami wykonanymi sprzętem zakupionym w ramach „Laboratoriów Przyszłości”.

Wykorzystany sprzęt: karta pamięci: SanDisk 256 GB oraz aparat fotograficzny Panasonic LUMIX DC-FZ82

Marta Adamczyk

Foto 1a