„Paczuszka dla Maluszka” – zbieraliśmy dary dla potrzebujących dzieci

06W sobotę, 2 grudnia wzorem ubiegłych lat, uczniowie z PSP 2 w Jelczu-Laskowicach pod opieką Ireneusza Stachnio wzięli udział w akcji „Paczuszka dla Maluszka”.
„Paczuszka dla Maluszka” to bożonarodzeniowa inicjatywa, podczas której zbieramy artykuły chemii kosmetycznej dla dzieci, znajdujących się pod opieką Fundacji Małych Stópek. Dzięki ofiarności darczyńców mieszkańców naszej gminy zebrane dary trafią do potrzebujących dzieci m. in. do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego dla Dzieci w Wierzbicach. Wierzymy, że nasze wspólne zaangażowanie w akcję „Paczuszka dla maluszka” sprawi, że nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą dla potrzebujących dzieci czasem radości i nadziei płynącej ze świadomości, że istnieją ludzie o dobrych sercach, na których można liczyć.
01W akcji wzięli udział uczniowie z kl. 7A, C i B: Vitalina Andrusiv, Zosia Chwałyk, Kuba Skalniak, Wiktor Kabała, Tetiana Popovych, Tosia Broniszewska, Gabrysia Michalik, Marek Skowroński, Zuzia Sirko, Michał Łuczak i Weronika Wasilko.

Ireneusz Stachnio